Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації » Меблі з дерева: правильний догляд

Меблі з дерева: правильний догляд

На фотографії: Ліжко з дерева 10

 

Основними ворогами дерев'яних меблів є різні плями, пил, комахи та подряпини. Як можна з ними боротися?

З лакованих та полірованих меблів пил стирається м'якими і чистими фланелевими ганчірками.
Крім того для цих цілей можуть використовуватися оксамит або сукно. Важливо щоб ганчірка не була вологою, інакше меблі втратить колишній блиск.

Видаляти плями з поверхні конструкцій можна спреями, що чистять, які не мають у своєму складі абразивні матеріали. Після чищення поліровані матеріали можна натерти фланелевою або плюшевою серветкою.
Не рекомендується для виведення плям використовувати хімічні склади, тому що вони можуть зруйнувати поверхню дерева. неможливо вивести іншими способами.
Плями на полірованих предметах виробів від гарячих предметів можна видалити сумішшю з олії та спирту (пропорція 1:1), приготовлену суміш необхідно розтирати на поверхні конструкцій до тих пір, поки плями не видаляться. Також можна використовувати парафін з воском: втерти його в пляму і пропрасувати негарячою праскою через промокальний папір оброблене місце.

Сліди пальців, а також жирні плями з полірованої поверхні видаляються за допомогою тальку.
Елітні меблі , Виготовлена ​​з цінних порід дерева, протирається реп'яховим маслом, оцтом або воском, розведеним у скипидарі. Якщо на конструкціях з цінних порід дерева з'явилися подряпини, їх можна зафарбувати за допомогою самостійно приготовлених розчинів. Наприклад, якщо конструкція виготовлена ​​з червоних порід дерева (дуб чи горіх), то подряпини можна зафарбувати розчином з йоду. Якщо меблі виготовлені з горіха, то подряпини на таких меблів можна замаскувати, використовуючи червоне вино або оливкову олію.
Меблі, виготовлені з дерева, часто страждають від жуків-точильників. Про те, що на меблі напали ці комахи, власник може виявити невеликі отвори, що утворилися на поверхні виробів. Як правило, з них висипається пил жовтого кольору. Сьогодні на ринку можна зустріти багато різноманітних складів, здатних захистити дерев'яні вироби від комах. Але, вдома також можна приготувати захисний розчин з гасу та скипидару, або зі скипидару та нафталіну.

Піднятися вгору