Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації » Поради при виборі кухні

Поради при виборі кухні

На фото: Кухня на замовлення Кривий Ріг

 

До облаштування кухні слід підходити особливо уважно: необхідно ретельно продумати те, які меблі та вбудована техніка вам потрібна, зробити кухню зручною та функціональною і, при цьому, затишною.

  1.     Насамперед, складіть план-проект майбутньої кухні. Визначте, де будуть стояти ті чи інші меблі, де ви розташуєте вбудовану техніку. Позначте на проекті те, де будуть розташовані вікна, підвіконня, двері, розетки та труби.
  2.     Визначтеся з тим, наявність яких меблів має для вас першорядне значення. Для цього дайте відповідь на запитання: яке головне призначення цього приміщення (вживання їжі, її приготування, сімейні бесіди, демонстрація свого матеріального становища гостям)? На ваш план можуть значно вплинути кількість людей, що проживають в будинку, загальна площа приміщення, частота приготування їжі.
  3.     Вирішіть, яким буде основний матеріал ваших кухонних меблів. Це питання дуже важливе, адже від того, як ви до нього підійдете, залежить і ваше здоров'я: матеріали без належних сертифікатів не повинні перебувати в приміщенні, де відбувається приготування їжі.
  4.     Освітлення кухні повинні бути яскравим, але не сліпучим так, щоб процес приготування їжі та її подальшого вживання проходив без напруги для очей. Всі робочі поверхні, ніші та інші затемнені райони слід доповнити підсвічуванням, оскільки стельове світло не зможе висвітлити їх належним чином. Підсвічування може бути використане як чудова прикраса бару або шафи-вітрини.
  5.     Меблі, зроблені за індивідуальним замовленням, не тільки зроблять вашу кухню більш привабливою, але і зроблять її більш функціональною і допоможе господині менше втомлюватися, тому що всі робочі поверхні будуть відповідати її зростанню. Однак меблі зі стандартних модулів набагато дешевші.
  6.     Зручності в приготуванні їжі додасть пристосування, зване в народі "молотилкою". Воно розташовується під раковиною, утилізує всі харчові відходи та відправляє їх у каналізацію.
  7.     Не варто купувати вбудовану техніку окремо від меблів, інакше може статися так, що вам доведеться змінювати розташування або навіть розміри меблів для того, щоб техніка розмістилася на кухні.
  8.     Роблячи замовлення в меблевій компанії, складіть договір так, щоб з нього можна було зрозуміти найменше бажання. Адже орієнтуючись саме на цей документ, дизайнер створюватиме проект, виходячи з якого за роботу візьмуться теслярі та інші майстри. Тому вкажіть у договорі і бажаний колір меблів, і його стиль та інші елементи. Після того, як меблі вже будуть виготовлені, змінити щось буде неможливо.
  9.     Отже, нарешті вам привезли нову кухню. Уважно огляньте її, перевірте, чи немає на ній подряпин та сколів. Складання кухонних меблів можна довірити лише професіоналам, які позбавлять вас різних проблем, з якими стикаються недосвідчені люди, намагаючись зібрати гарнітур самостійно.


Недарма кухню називають невеликим жіночим будиночком, адже правильний підбір меблів дозволить зробити по-справжньому затишним та зручним.

Піднятися вгору