Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації » Меблі сучасних стилів у вітальню.

Меблі сучасних стилів у вітальню.

Сьогодні оформлення квартири у сучасному стилі має на увазі максимальне збереження вільного простору, комфорт та практичність. Тобто особливість сучасного інтер'єру – ndash; це прагматичність та організованість.

Для більшого розуміння розглянемо деякі стилі окремо.

Вітальні в мінімалістичному стилі

З самої назви стилю можна припустити, що він має на увазі мінімальну кількість меблів. У вітальні цього стилю можна зустріти тільки найпотрібніші меблі. Елементи декору поодинокі або взагалі відсутні. Мінімалізм не сприймає яскравих фарб. Інтер'єр має бути спокійним та повітряним. 

Найчастіше в цьому стилі можна зустріти меблі білого, сірого, чорного кольорів. Досить часто в мінімалізм присутні великі шафи, що виконують функцію вбиральні. Їхні двері можуть бути дзеркальними або напівпрозорими. Традиційні стінки змінюються функціональними модульними системами з дзеркальними або скляними фасадами.

Меблі в мінімалізмі не мають будь-якого декору, фасади абсолютно гладкі.

М'які меблі мають правильну геометричну форму.

Меблі у вітальню в стилі хай-тек.

Гостина в стилі хай-тек – це кімната, наповнена сучасними матеріалами технікою і при цьому в ній немає нічого зайвого, це вільне, наповнене світлом приміщення.

Найпопулярнішими кольорами стилю є білий, сірий, коричневий та інші. Здебільшого це світлі відтінки. Кімната в стилі хай-тек – це поєднання найсучаснішої техніки з функціональними меблями. Все просто, але водночас дуже зручно.

Стиль модерн для вітальні.

Меблі в стилі модерн поєднують у собі витончені форми, функціональність та практичність. У вітальні цього напряму не зустрінеш штучних матеріалів. Меблі, виготовлені з використанням дерева, каменю, скла. Такі меблі відрізняються не тільки естетичністю, але й великою надійністю. Вітальня, оформлена в модерні, приймає химерні форми, різноманітні візерунки та оригінальність. Від такого інтер'єру віє тепло та затишок, який створюють численні елементи інтер'єру та меблі.

Світ сучасного дизайну є надзвичайно різноманітним. Дизайнери постійно працюють над створенням нових ідей та форм. Кожен сучасний стиль має свої особливості, які кожен споживач вибирає собі. Одне, що поєднує всі стилі це те, що кожен із них підкреслює індивідуальність будь-якого будинку і намагається створити живу та теплу атмосферу в ньому.

 

Піднятися вгору