Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації » ОСТАННІ РОЗРОБКИ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДСП

ОСТАННІ РОЗРОБКИ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДСП

Основним матеріалом для виготовлення меблів є ДСП. Поширеною проблемою такого матеріалу є токсичність, а точніше виділення формальдегіду. Тому виробники ДСП приділяють цьому питанню найбільшу увагу.

Виробники ДСП проводять дискусії щодо встановлених нормативів на виділення формальдегіду камерним методом (0,01 мг/м3). Фахівці галузі виготовлення ДСП стверджують, що такі норми дуже жорсткі і виконати їх практично неможливо. Аргументуючи тим, що навіть у Західній Європі норма становить 0,124 мг/м3.

Тільки ретельний вибір компонентів може забезпечити високу якість. Пріоритетне використання листяних або хвойних порід дерева впливає якість матеріалу. Контроль якості відіграє значну роль, оскільки – коріння та суки не годяться для виробництва якісного не токсичного ДСП. При дотриманні всіх правил можна виготовити плиту з класом економії Е-0 з рівнем формальдегіду нижче 10 мг на 100г матеріалу. Але вартість такого матеріалу буде значно вищою. Вважається, що за такими плитами майбутнє.

За рахунок чого можна знизити рівень формальдегіду, що виділяється? Емісію формальдегіду зменшують за допомогою покриття ДСП фарбою, лаком, ламінатом або шпоном.

Виробники провели масу досліджень щодо досягнення мінімальної токсичності ДСП і їм вдалося досягти планового показника. Надалі планується досягти стабільних показників та зробити дослідне виробництво промисловим.

Піднятися вгору