Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації » Як вибрати стіл для кухні?

Як вибрати стіл для кухні?

Коли мова йде про кухні, багато хто відразу ж уявляє собі великий круглий стіл, який збирає всю сім'ю разом на прийом їжі. Інтер'єр цієї кімнати дуже складно уявити без такого важливого атрибуту, як кухонний стіл. Меблеві виробники намагаються уникнути стереотипу, що стіл на кухні повинен бути круглим.

Меблева промисловість не стоїть на місці, і на сьогоднішній день існує величезна різноманітність кухонних столів. Підбираючи стіл на кухню, необхідно враховувати розміри кухні, а відповідно габарити столу, матеріал, з якого він виготовлений і тип стільниці. Вчені визначили, щоб дорослій людині було зручно повинно бути 70 см вільного місця за обіднім столом. Для сімей, які мають дітей, ідеальними параметрами для столу будуть: довжина 120, ширина 80 і висота 75см. За таким столом уся родина почуватиметься комфортно. А якщо стіл круглий, то його діаметр не повинен бути меншим ніж 90 см.

Якщо у Вас на кухні достатньо місця, то стіл можна вибирати будь-якої форми та розміру. Найчастіше виробники роблять розсувні столи, за допомогою яких можна перетворити простору кухню на затишну їдальню. Для маленьких кухонь фахівці рекомендують використовувати прямокутну форму столу, який легко розмістить всіх членів сім'ї. Для дуже тісних кухонь існують відкидні столи, які кріпляться до стіни, у разі потреби піднімаються і не займають багато місця. На сьогоднішній день дуже популярні столи-книжки та столи-трансформери, які займаю мінімальне місце. Такі столи розкладаються і велика кількість гостей не створює зайвих незручностей.

При виборі кухонного столу зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена ​​стільниця. Найчастіше виробники використовують ДСП, МДФ, дерев'яний масив, камінь, скло та коріан. Всі ці матеріал мають різні характеристики міцності, тому їх служби і відповідно ціна будуть різними. Якщо фінанси дозволяють, то найкраще вибирати стіл зі стільницею із масиву дерева.

Піднятися вгору