Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації

Публікація

Правила успішного вибору меблів до дитячої спальні.
Відомо, що всі батьки дуже люблять своїх дітей і намагаються оточити їх найкращими речами. Дитяча спальня – це місце для оформлення, якого завжди приділяється дуже багато уваги. Тому що батькам хочеться створити максимально комфортні умови для своїх дітей.
Меблі сучасних стилів у вітальню.
Сьогодні оформлення квартири в сучасному стилі має на увазі максимальне збереження вільного простору, комфорт та практичність.
Сучасні тенденції в кухонних меблях.
Кухня завжди займає одне з найважливіших місць у будинку. Її оформленню зазвичай приділяється багато уваги.
Правила догляду меблів.
Меблі - це невід'ємна частина нашого будинку і завжди хочеться, щоб вони виглядали бездоганно, але або хоча б якомога довше не втрачала свій новий вигляд. Саме одним із критеріїв експлуатації меблів є її зовнішній стан. Виконуючи кілька нескладних правил, можна надовго продовжити красу і гарний стан домашніх меблів або предметів інтер'єру.
Сучасній людині – сучасне житло
Кожен період часу відрізняється один від одного особливою харизмою і стилем, якими володіють люди, що живуть у певній епосі. Як би людина не цікавилася історією своєї країни чи цілого світу, життям і побутом своїх прабатьків, все одно вона оточує себе сучаснішими речами. Кожен хоче створити більш сучасний інтер'єр свого житла, щоб ремонт у будинку відповідав усім сучасним тенденціям дизайну.
М'які меблі: міцні, красиві та стильні
У сучасній квартирі, будинку чи готелі важко обійтися без м'яких меблів. Тому існує величезний вибір різноманітних ліжок, крісел, диванів, пуфів, кушеток та оттоманок. Але така різноманітність лише ускладнює вибір потрібного предмета меблів.
Як вибрати стіл для кухні?
Коли йдеться про кухні, багато хто відразу ж уявляє собі великий круглий стіл, який збирає всю сім'ю разом на прийом їжі. Інтер'єр цієї кімнати дуже складно уявити без такого важливого атрибуту, як кухонний стіл. Меблеві виробники намагаються уникнути стереотипу, що стіл на кухні повинен бути круглим.
Атмосфера в будинку, що сприяє відпочинку та релаксації
Ритм сучасного життя викликає у багатьох людей стреси та роздратованість. Насамперед це стосується жителів великих міст. Щоб позбутися цього стресу необхідно максимально затишно облаштувати свій будинок, щоб можна було відпочивати як фізично, а й морально.
Вибираємо плетені меблі
Говорячи про плетені меблі, відразу в уяві спливає картина заміського будинку з легкими кріслами-гойдалками. Такий стереотип намагаються подолати сучасні виробники плетених меблів.
ОСТАННІ РОЗРОБКИ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ТОКСИЧНОСТІ ДСП
Основним матеріалом виготовлення меблів є ДСП. Найпоширенішою проблемою для такого матеріалу є токсичність, а точніше виділення формальдегіду. Тому виробники ДСП приділяють цьому питанню найбільше уваги.
Піднятися вгору