Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації » Сучасні тенденції в кухонних меблях.

Сучасні тенденції в кухонних меблях.

Кухня завжди займає одне з найважливіших місць у будинку. Її оформленню зазвичай приділяється багато уваги. Незалежно від моди, головна вимога для оформлення кухні – це максимальна функціональність. Щороку сучасні виробники намагаються вигадувати щось нове більш стильне та цікаве для покращення практичності та зовнішнього вигляду сучасної кухні. Не секрет, що зовнішні естетичні якості кухні дуже важливі у будь-який час.

Основні тенденції.

Головні критерії, що визначають купівлю тієї чи іншої кухні, залишаються незмінними. Завжди вибір залежить від матеріалу, кольору, стилю, ціни, фурнітури, розміру та аксесуарів.

Незважаючи на велику популярність сучасних напрямків класика, все не здає своїх позицій і все також залишається популярною. Відмінна риса класичної кухні – це натуральні матеріали та наявність пастельних, теплих фарб.

Другим за популярністю стилем є хай-тек. Меблі цього стилю максимально корисно використовують вільну площу приміщення. Таким чином кожен сантиметр використовується за призначенням. Це максимально функціональна кухня, в якій кожна річ перебуватиме на своєму місці. Саме через велику кількість систем зберігання та вбудованої техніки хай-тек придбав пошану та любов дизайнерів та споживачів. Стиль дозволяє експериментувати з ергономічними формами та світлом, що вдало підкреслює переваги конструкцій.

Основні деталі сучасної кухні.

У сучасних кухонних меблях переважають точні геометричні форми, правильні лінії, лаконічність і простота без будь-яких претензій на рельєфні аксесуари, вітражі. Візуально кухня може виглядати досить просто, але дуже стильно.

Велику популярність з кожним днем ​​набуває еко-стилю. Сучасна людина намагається зближуватися з природою у будь-якій сфері життя, навіть у власному будинку. Саме тому, виготовляючи кухню в еко-стилі, майстри використовують дерево, натуральний камінь, шкіру, текстиль та інші натуральні матеріали. Кухонні меблі цього стилю не повинні бути масивними. Приміщення має бути світлим наповненим світлом та повітрям.

Все частіше сучасні інтер'єри намагаються оптимізувати наявний простір. Такий дизайнерський хід передбачає зонування кухні на кухню та вітальню, їдальню або навіть коридор. Якщо деякий час тому від цієї ідеї найчастіше утримувалися, то зараз з появою сучасних витяжок ця ідея досить часто втілюється в реальність і, до того ж, дуже успішно.

Щороку з'являється щось нове і треба розуміти, що стежити за всім дуже складно. Тому важливо знайти свою золоту середину та підібрати меблі, які протягом тривалого періоду не втратить своєї актуальності.

 

Піднятися вгору