Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації » Вибираємо плетені меблі

Вибираємо плетені меблі

Говорячи про плетені меблі, відразу в уяві спливає картина заміського будинку з легкими кріслами-гойдалками. Такий стереотип намагаються подолати сучасні виробники плетених меблів.

На сьогоднішній день плетені меблі виготовляють із різних матеріалів. Такі меблі є нешкідливими для дитячої кімнати і стійкі до великої вологості у ванній. Зараз навіть можна знайти у продажу меблі плетені зі штучного ротанга. Такий матеріал нічим не поступається натуральнішим і природнішим матеріалам і коштує в рази дешевше. Для того щоб плетені меблі довго радувала Вас своїм зовнішнім виглядом, до її вибору варто підійти дуже відповідально. Запам'ятайте, що якісні плетені меблі мають лише один стик.

Після перевірки стиків, зверніть увагу на якість плетіння. Якщо в плетінні є порожнечі, надломи і воно не рівне, обходьте такий виріб стороною, оскільки він не прослужить стільки, скільки Ви за нього заплатите. Незважаючи на невелику вагу та легкість, плетені меблі високої якості, прослужать Вам десятки років.

Плетені меблі покриті лаком прослужать набагато довше ніж у разі покриття її товстим шаром фарби, тому звертайте увагу на те, щоб фарбування виробу було без потік. Також при виборі плетених меблів враховуйте Ваш особистий комфорт, меблі в першу чергу повинні бути зручними.

Плетені стільці при використанні можуть рипіти, не лякайтеся – це нормально. Це явище відбувається через розрив лаку в місцях склеювання, але це жодним чином не впливає на термін експлуатації. При виборі меблів, виходячи з її якості, потрібно пам'ятати і про ціну. Не завжди ціна є запорукою якості.

Піднятися вгору