Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації

Публікація

Яка має бути спальня
Міцний сон – це запорука здоров'я та працездатності людини. Якщо людина виспалася, то в неї і наполягання гарне? з'являється якесь прагнення та бажання щось робити. За хорошого «якісного» відпочинку люди навіть краще працюють і навчаються. Здавалося б, це ж лише сон. А для гарного сну необхідно правильно облаштувати свою спальню. Спальня – це такий своєрідний світ, затишне-затишне містечко, яке доступне тільки Вам. Правильно оформлена спальня забезпечуватиме Вас здоровим, міцним сном та гарним настроєм.
Модульні меблі, які зростають разом з дитиною
Кожній сім'ї, в якій є діти, знайома ситуація, коли дитина швидко виростає зі своїх речей. Те саме відбувається і з меблями, за кілька років дитина виростає зі свого ліжечка, і йому вже потрібна більша шафа для одягу та іграшок та місце для заняття спортом. Але випускниця Вроцлавської Академії Мистецтв Вікторія Ленарт (Wiktoria Lenart) знайшла вихід із цієї ситуації. Вікторія запропонувала меблі-трансформери, які будуть трансформуватися разом з дитиною, що росте.
FULL GROWN ВИРОЩУЄ З ДЕРЕВ МЕБЛІВ
Компанія Full Grown (Англія) винайшла новий та досить простий спосіб створення дерев'яних меблів. Живі дерева під час зростання набувають форми каркасу і повільно перетворюються на предмети меблів.
3D МЕБЛІ ВІД ФІЛІПУ СТАРКА
Меблі з 3D ефектом стали своєрідною новинкою у сфері виробництва меблів. На даний момент це лише одиничні предмети, але незабаром їх можуть пустити і в серійне виробництво.
Як підібрати ліжко
Здоровий сон дуже важливий для морального стану та загального стану здоров'я. Щоб забезпечити собі здоровий міцний сон необхідно правильно підібрати спальне місце – ліжко.
Затишок для наших дітей
Дитяча кімната формує сприйняття дитиною багатьох речей та є її особистим простором – маленьким світом. Саме тому до оформлення кімнати потрібно підійти відповідально ретельно продумуючи кожну дрібницю. Хорошим варіантом буде зробити стилізовану кімнату. Найпоширенішими стилями є:
Виготовлення диванів
При виготовленні диванів головними його частинами є каркас, покриття та оббивка найбільше матеріалів витрачається саме на ці частини. Каркас найчастіше виготовлений із металу, дерева, ПВХ або фанери.
Унікальні біопозитивні меблі-трансформери
Клубу Прикладної Екології знадобилися меблі для проведення конференцій та різноманітних семінарів. Але меблі повинні бути з натуральних матеріалів і не складним виконанням конструкції. Рішення не змусило довго чекати. Вирішили створити меблі з матеріалу, що використовується для утеплення екодомів (солома).
У Лондоні пройшла виставка еротичних меблів
У Лондоні відбулася виставка, на якій представили колекцію еротичних меблів. Головною деталлю цих меблів стала постать жінки у відвертій-еротичній білизні.
Книжкові полиці
У наш час книжкові полиці та стелажі стали чудовим доповненням будь-якого дизайну приміщень.
Піднятися вгору