Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації

Публікація

Спальні в Дніпропетровську - меблі для чудового старту та фінішу щодня!
Гарний нічний сон у зручному ліжку. Меблі для спальні з великою кількістю місця для зберігання речей (і легкість у їхньому знаходженні). Приємне освітлення, стильні та затишні ліжка, і щоби все це за ціною, яка дозволяє спокійно відпочивати, - це те, про що мріє багато хто. Якщо ви шукаєте традиційний або ультрасучасний варіант, ви можете вибрати модульну систему меблів для спальні, яка зможе вміститися і в розмір вашої кімнати і в бюджет.
Кухня є серцем будинку.
Кухонні меблі - покупка може бути приємною, якщо ви знаєте, що ви шукаєте. Ми вважаємо, що кухня має справити гарне перше враження, а друге враження має бути ще краще. Щоб вибрати кухню, в межах вашого бюджету, просто перегляньте наші пропозиції.
шафа купе замовити в дніпрі
Шафа купе! Не так данина моді, а скільки нова зброя в історичній боротьбі за квадратні метри. У вас є проблема з низькими стелями? Колона виступає посеред коридору, є ніша, в яку не влізуть ніякі готові меблі, а ще на додачу не рівні підлоги? Немає проблем, замовте шафу-купе.
м'які меблі дніпропетровськ
Ні це не стаття про нове покоління мобільних телефонів, не поспішайте ритися по кишенях і журитися, що знову відстали від часу. "М'який та мобільний" - дві фундаментальні якості, дві складові домашнього затишку. А що вважалося символом домашнього затишку в словнику наших батьків, наших бабусь і дідусів!
Шафи купе у Дніпру
У нашій країні шафа-купе - не так данина моді, як нова зброя в історичній боротьбі за квадратні метри. У вас низькі стелі, колона виступає "пупом" посеред коридору, кімнату спотворює безглузда ніша, в яку не влізуть ніякі готові меблі, а шифоньєр із сервантом завалені курними чемоданами? Немає проблем, замовте шафу-купе. Тепер за такими доступними цінами, Ви можете придбати его в Дніпропетровську.
Меблеві матеріали - від витоків до сучасності
Розмову про меблеві матеріали доречно розпочати з витоків. У Стародавньому Єгипті та Месопотамії вже були відомі всі основні види меблів — лави, стільці, крісла, різні варіанти столів, кушеток, скринь, що стали прообразом сучасних шаф.
Офісні меблі: стилістична система координат
Класичний стиль офісних меблів. Прототипом цього стилю є архітектура палаців античної епохи із суворою пропорційністю приміщень, колон, арок. Меблі з натурального дерева із ясними пропорціями, лаконічним декором із використанням класичних римських мотивів.
Що таке диван?
Слово "диван" - перського походження, а "софа" - турецького. Перші м'які крісла та дивани з'явилися приблизно в середині сімнадцятого століття. Один із найстаріших видів дивана – це кушетка. Кушетка – це сидіння, оббите шкірою чи тканиною, нахил узголів'я якого регулюємо.
Як видалити плями з м'яких меблів?
Ни в одном доме не бывает стерильных условий существования. И со временем на мебели появляются пятна, с которыми трудно справляться. Есть ли шанс избавиться от таких вредных пятен?
Як вибрати ТВ-тумбу?
Важко собі уявити сучасну квартиру без телевізора. Купуючи телевізор, потрібно також подбати про те, де його розмістити. При цьому зовнішній вигляд виробів має максимально відповідати один одному.
Піднятися вгору