Оплати замовлення через LiqPay
Кількість
-+
Ціна грн
Сума грн

Телефони:
(073) 147-65-91
(050) 252-10-36
(097) 754-41-44
Щодня з 9:00 до 18:00
Замовити дзвінок

Введіть ваш номер телефону і ми подзвонимо вам самі

Головна » Публікації

Публікація

Вчені працюють над створенням розумних меблів майбутнього
У знаменитому швейцарському політехнічному університеті Лозанна вчені працюють над створенням проекту під назвою «меблі майбутнього» відповідно до застосування робототехніки.
Диван, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса
Диван довжиною понад тисячу метрів (1006,61), як повідомляє FreeNews-Volga, встановив новий світовий рекорд.
Компактні крісла зі старих валіз.
Чого тільки не вигадають сучасні дизайнери. Для любителів простих і незвичайних речей дизайнери придумали як можна зі старої валізи створити оригінальний стілець або пуф. Таке рішення допоможе творчим людям реалізовувати себе без особливих витрат.
Інтер'єр залу урочистостей
Створення ідеального свята має на увазі під собою не лише організацію гарного меню, обслуговування та гарного сервірування, але потрібно ще подбати про загальне оформлення святкового залу. Настрій та враження від свята залежить від дизайну приміщення. На сьогоднішній день існує безліч стилів, які підійдуть для оформлення святкового залу.
Тенденції меблевого ринку України у 2015 році
Політичні та передвиборчі баталії відсунули увагу людей від побуту, але життя продовжується, і ринок меблів змінюється залежно від різних факторів.
Вибір типу деревини для меблів
Ще з давніх-давен меблі робили переважно з дерева. І на сьогоднішній день деревина досить популярна. Але у світі сучасних технологій існує велика різноманітність технік обробки дерева і тому спектр видів дерев, що використовуються, все більше розширюється.
Оформлення кухні
Кожен знає, що кухня – це найголовніше місце у будинку. Тому що саме зі смачного сніданку починається гарний день, а від творчого підходу до підготовки свята залежить настрої наших друзів та близьких. А це все залежить від настрою господині, яка більшу частину часу проводить на кухні. Якщо робоче місце на кухні облаштоване не правильно і не зручно, господині буде весь час хотітися якнайшвидше втекти звідти, а це позначиться на якості та смаку їжі. Що ж зробити, щоб добре все оформити?
Як швидко вибрати якісні м'які меблі?
Кожна людина підходить по-різному до здійснення покупок. Одні, збираються, їдуть і купують те, що сподобалося відразу, а інші – довго їздять, переглядаю каталоги, збирають інформацію, порівнюють ціни, роблячи виписки та позначки. Але в будь-якому випадку наступна інформація щодо швидкого підбору якісних м'яких меблів буде корисною.
МЕБЛІВІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА НОВИНКИ ВІД ДИЗАЙНЕРІВ 2015 РІК
Щороку дизайнери презентують все нові та нові моделі меблів. Покупці в першу чергу оцінюють у меблях її комфорт і багатофункціональність, а потім уже стиль. Які ж новинки були представлені на меблевих виставках цього року?
ЗБІРКА МЕБЛІВ БЕЗ ПРОБЛЕМ
Розглянемо новинки у сфері меблевої деревообробної промисловості, яка спрямована на полегшення процесів збирання деталей.
Піднятися вгору